Overheid in Overijssel

Gemeente Haaksbergen (Overijssel)

Pagina 1 van 10 (94 resultaten)

Mevr. Chantal Achterberg-Ophuis

Functie: RaadslidPolitiek: Leefbaar Haaksbergen - HKIn dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: maart 2010 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)

Dhr. Keath Alkoutobi

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Leefbaar Haaksbergen (LH) (2016-)
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: januari 2011 (6 jaar, 11 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Keath Alkoutobi (Leefbaar Haaksbergen) 233 voorkeurstemmen.

Dhr. G.M. Baden

Functie: RaadslidPolitiek: CDA Haaksbergen
Aantal zetels: 5
Uit dienst sinds: maart 2006

Dhr. Han Bekkers

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: januari 2007Uit dienst sinds: september 2007 (8 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Han Bekkers is gemeentesecretaris en algemeen directeur bij de gemeente Haaksbergen.
Aanverwant:2012 - 2013Dhr. Han Bekkers, Gemeentesecretaris, gemeente Amersfoort2010 - 2011Dhr. Han Bekkers, Gemeentesecretaris, gemeente Leiden2009 - 2010Dhr. Han Bekkers, Gemeentesecretaris, gemeente Heerlen2007 - 2008Dhr. Han Bekkers, Gemeentesecretaris, gemeente Landgraaf2006 - 2007Dhr. Han Bekkers, Gemeentesecretaris, gemeente Haarlemmermeer2000 - 2006Dhr. Han Bekkers, Gemeentesecretaris, gemeente Nijmegen1996 - 2000Dhr. Han Bekkers, Gemeentesecretaris, gemeente Dordrecht

Dhr. Harry Belshof

Functie: RaadslidPolitiek: Lijsttrekker D66 (2002, 2006)
Coalitie, aantal zetels: 3

Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Harry Belshof (D66) 480 voorkeurstemmen.
     
Harry Belshof is drie raadsperiodes het gezicht van D66 in de gemeente Haaksbergen geweest.

Mevr. Gerti Brevink

Functie: HoofdafdelingIn dienst gegaan: november 2006Uit dienst sinds: juli 2014 (7 jaar, 8 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Afdelingshoofd Financiën in de gemeente Haaksbergen.

Dhr. Wim Briggeman

Functie: RaadslidPolitiek: Lijsttrekker VVD (2014)
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: april 2010 (7 jaar, 8 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Tot 27 juni 2017 is Wim Briggeman voorzitter van de VVD-fractie in Haaksbergen.
       
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft VVD-lijsttrekker Wim Briggeman 712 voorkeurstemmen.

Dhr. J.J. Broekhuis

Functie: WethouderUit dienst sinds: maart 1986
Toelichting: De heer Broekhuis was veertig jaar lid van de Haaksbergense gemeenteraad.

Dhr. Jacques Broekman

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: juni 2011Uit dienst sinds: september 2013 (2 jaar, 3 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Jacques Broekman is gemeentesecretaris van de gemeente Haaksbergen. De gemeentesecretaris is de eerste adviseur van het college van B&W Haaksbergen. Ook is Jacques Broekman algemeen directeur van de ambtelijke organisatie. B&W worden in hun dagelijks werk bijgestaan en geadviseerd door het ambtelijk apparaat.

Mevr. Hermien Bruijn-Franken

Functie: GemeentesecretarisUit dienst sinds: juni 2011
Werkzaamheden bij de Overheid:
Hermien Bruijn-Franken is algemeen directeur en gemeentesecretaris van de gemeente Haaksbergen.