Overheid in Overijssel

Gemeente Hardenberg (Overijssel)

Pagina 1 van 14 (136 resultaten)

Dhr. Jan Hendrik Amsink

Functie: RaadslidPolitiek: Onafhankelijke Partij VechtstreekIn dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: maart 2010 (3 jaar, 12 maanden in dienst geweest)

Dhr. Bert Baarslag

Functie: RaadslidPolitiek: VVD HardenbergIn dienst gegaan: januari 2001Uit dienst sinds: maart 2006 (5 jaar, 2 maanden in dienst geweest)

Mevr. Petra Baarslag-De Monnink

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: juli 2007Uit dienst sinds: maart 2018 (10 jaar, 9 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Tot 21 april 2016 is Petra Baarslag-de Mönnink gemeenteraadslid (fractievoorzitter) van Liberaal Hardenberg in de gemeenteraad van Hardenberg. 

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 is Petra Baarslag lijsttrekker voor Liberaal Hardenberg. Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Petra Baarslag-de Mönnink (GroenLinks) 676 voorkeurstemmen. In 2010 was Petra Baarslag tevens lijsttrekker voor Liberaal Hardenberg.

Gemeenteraadslid Petra Baarslag was van 2006 tot 2007 lid van VVD Hardenberg.


Dhr. Erik Back

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 7 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Erik Back (VVD) 133 voorkeurstemmen.

Dhr. Max Bakhuis

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 11
In dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 7 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Max Bakhuis (CDA) 260 voorkeurstemmen.

Mevr. B. Bakhuis-Fuijck

Functie: RaadslidPolitiek: C.H.U.In dienst gegaan: november 1972Uit dienst sinds: september 1974 (1 jaar, 9 maanden in dienst geweest)

Dhr. Alex Bakker

Functie: RaadslidPolitiek: Opkoers.nu
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: mei 2018 (6 maanden in dienst)

Dhr. J. Ballast

Functie: RaadslidPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: mei 1958Uit dienst sinds: mei 1962 (3 jaar, 11 maanden in dienst geweest)

Dhr. Hans Beukert

Functie: DirecteurIn dienst gegaan: januari 2001Uit dienst sinds: juli 2009 (8 jaar, 6 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:Directeur Bedrijfsvoering, gemeente Hardenberg.

Dhr. Wim Boersma

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter ChristenUnie (2010-2017)
Coalitie, aantal zetels: 8
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: maart 2018 (8 jaar, 7 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Gemeenteraadslid Wim Boersma is fractievoorzitter van de ChristenUnie in de gemeenteraad van Hardenberg.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Wim Boersma (ChristenUnie) 207 voorkeurstemmen. 

Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 3 maart 2010 (gemeente Hardenberg) heeft ChristenUnie Hardenberg 5.016 stemmen.