Overheid in Overijssel

Gemeente Hengelo (Overijssel)

Pagina 1 van 12 (118 resultaten)

Dhr. Nuri Akfidan

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 4 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Nur Akfidan (CDA) 510 voorkeurstemmen.

Dhr. Birol Akkus

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA Hengelo
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: januari 2013 (6 jaar, 10 maanden in dienst geweest)

Dhr. Frits Albek

Functie: RaadslidPolitiek: Pro Hengelo
Oppositie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: januari 2017 (7 maanden in dienst)
Toelichting: Tot februari 2017 vervangt Frits Albek tijdelijk raadslid Ali Oflazoglu.

Dhr. Egbert Alkema

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter ChristenUnie
Politiek leider ChristenUnie
Lijsttrekker ChristenUnie (2010, 2014)
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: februari 2009 (8 jaar, 6 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft lijsttrekker Egbert Alkema 629 voorkeurstemmen.
 
Egbert Alkema is lijsttrekker van de ChristenUnie bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014.

Egbert Alkema is fractievoorzitter ChristenUnie Hengelo in de gemeenteraad van Hengelo.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 3 maart 2010 (gemeente Hengelo) heeft ChristenUnie Hengelo 964 stemmen.


Mevr. Irene Baard

Functie: Cluster-/sectorhoofdIn dienst gegaan: augustus 1996Uit dienst sinds: juni 2000 (3 jaar, 10 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Wonen en VolkshuisvestingWerkzaamheden bij de Overheid:
Irene Baard is coordinator Stedenbouw en Verkeer. Tevens is Irene Baard wijkmanager.
Aanverwant:2006 - heden Mevr. Irene Baard, Cluster-/sectorhoofd, gemeente Leiden

Dhr. Pieter Beelaerts van Blokland

Functie: Waarnemend burgemeesterPolitiek: CDAIn dienst gegaan: januari 1999Uit dienst sinds: maart 2000 (1 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:1985 - 1998Dhr. Pieter Beelaerts van Blokland, Commissaris van de koningin (cdk), CDA, Provincie Utrecht1981 - 1981Dhr. Pieter Beelaerts van Blokland, Lid van de 2e kamer, CDA, Tweede Kamer1977 - 1980Dhr. Pieter Beelaerts van Blokland, Minister, CDA, Ministers / Staatssecretarissen (Het Kabinet)1963 - 1967Dhr. Pieter Beelaerts van Blokland, Burgemeester, CHU / CDA, gemeente Goes1966 - 1967Dhr. Pieter Beelaerts van Blokland, Statenlid, CDA, Provincie Zeeland1970 - 1971Dhr. Pieter Beelaerts van Blokland, Statenlid, CDA, Provincie Zuid-Holland1971 - 1977Dhr. Pieter Beelaerts van Blokland, Burgemeester, CHU, gemeente Amstelveen1967 - 1971Dhr. Pieter Beelaerts van Blokland, Burgemeester, CDA, gemeente Vianen

Dhr. Cees Bevers

Functie: BurgemeesterPolitiek: CDAIn dienst gegaan: januari 1973Uit dienst sinds: juni 1991 (18 jaar, 5 maanden in dienst geweest)

Mevr. Katja Boerrigter

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: september 2013 (3 jaar, 11 maanden in dienst)
Portefeuille: Sociale Zaken, WelzijnWerkzaamheden bij de Overheid:
Katja Boerrigter is sectorhoofd Samenleving en afdelingshoofd maatschappelijke ontwikkeling bij de gemeente Hengelo. 

Dhr. Jan Bron

Functie: WethouderPolitiek: Lijsttrekker PvdA (2010)
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: juni 2008 (9 jaar, 2 maanden in dienst)
Portefeuille: Sociale Zaken, Mobiliteit, Welzijn, Verkeer en VervoerToelichting: Coalitieperiode 2014-2018
Wethouder Jan Bron (PvdA) heeft in zijn portefeuille: Decentralisatie AWBZ, Zorg en WMO, Welzijn, Verkeer en Vervoer, Regio Twente, Hart van Zuid (incl. Innovatiedriehoek), (Maatschappelijk) Vastgoed en Wijkwethouder.

Coalitieperiode 2010-2014
Wethouder Jan Bron (PvdA) heeft in zijn portefeuille: Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening,Verkeer en Vervoer en verantwoordelijk voor Groot Driene, Berflo Es en Hart van Zuid in de gemeente Hengelo. Wethouder Bron is de eerste loco-burgemeester van de gemeente Hengelo.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft wethouder Jan Bron (PvdA) 326 voorkeurstemmen.
 
Wethouder Jan Bron is lid van het dagelijks bestuur van de Regio Twente.

Dhr. Claudio Bruggink

Functie: WethouderPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2016 (1 jaar, 5 maanden in dienst)
Portefeuille: Bedrijfsvoering, Jongeren / Jeugdzorg, Sport, Cultuur, OnderwijsToelichting: Bestuursperiode 2016-2018
Wethouder Claudio Bruggink heeft in zijn portefeuille: Jeugd en Jeugdzorg, Onderwijs, Cultuur, Sport en Bedrijfsvoering. Claudio Bruggink is wijkwethouder Noord (incl. Klein Driene), Slangenbeek en Beckum/Oele.

Claudio Bruggink is de derde locoburgemeester in de gemeente Hengelo.