Overheid in Overijssel

Provinciale Bestuurders Politieke Partijen (Overijssel)

Pagina 1 van 4 (38 resultaten)

Dhr. Koos Dalstra

Functie: VoorzitterPolitiek: PvdA OverijsselIn dienst sinds: juni 2011 (7 jaar, 11 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Koos Dalstra is voorzitter van PvdA Overijssel.

Dhr. Maarten Westerduin

Functie: VoorzitterPolitiek: CDAIn dienst sinds: november 2015 (3 jaar, 6 maanden in dienst)

Dhr. Rob Kolner

Functie: VoorzitterPolitiek: SP OverijsselIn dienst sinds: november 2015 (3 jaar, 6 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Rob Kolner is voorzitter van SP Overijssel.

Dhr. Colin Kok

Functie: VoorzitterPolitiek: GroenLinksIn dienst sinds: april 2019 (1 maand in dienst)

Dhr. Rob Keultjes

Functie: VoorzitterPolitiek: 50PLUSIn dienst sinds: april 2019 (1 maand in dienst)

Dhr. Peter Snijders

Functie: VoorzitterPolitiek: VVD
Toelichting: Voorzitter van de Regio Oost (VVD).

Dhr. Willem Boeke

Functie: SecretarisPolitiek: D66In dienst sinds: januari 2017 (2 jaar, 4 maanden in dienst)
Toelichting: Secretaris politiek

Mevr. Hetty Jansen-Kwast

Functie: SecretarisPolitiek: 50PLUSIn dienst sinds: februari 2017 (2 jaar, 3 maanden in dienst)

Mevr. Lotte ten Vaarwerk

Functie: SecretarisPolitiek: GroenLinksIn dienst sinds: januari 2018 (1 jaar, 4 maanden in dienst)

Mevr. Alice van den Nieuwboer

Functie: SecretarisPolitiek: CDA