Overheid in Overijssel

Gemeente Raalte (Overijssel)

Pagina 1 van 11 (109 resultaten)

Dhr. Jos Alferink

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: maart 2018 (12 jaar, 28 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Jos Alferink (CDA) 244 voorkeurstemmen.

Dhr. Egbert Baarsma

Functie: WethouderPolitiek: D66
Coalitie
In dienst gegaan: januari 2005Uit dienst sinds: juni 2006 (1 jaar, 5 maanden in dienst geweest)

Dhr. André Bennink

Functie: RaadslidPolitiek: Gemeentebelangen
Coalitie, aantal zetels: 7
In dienst gegaan: januari 2017Uit dienst sinds: maart 2018 (1 jaar, 2 maanden in dienst geweest)

Dhr. André Bennink

Functie: RaadslidPolitiek: Gemeentebelangen
Coalitie, aantal zetels: 7
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 25 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft André Bennink (Gemeentebelangen) 99 voorkeurstemmen.

Dhr. Yayeri Blijdenstein-Van der Does

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: januari 2010Uit dienst sinds: april 2011 (1 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
2007 - 2010
Wethouder VVD, gemeente Raalte.

Dhr. Alex Bolhuis

Functie: BurgemeesterPolitiek: CDA RaalteIn dienst gegaan: januari 2005Uit dienst sinds: augustus 2006 (1 jaar, 7 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:2004 - 2005Dhr. Alex Bolhuis, Waarnemend burgemeester, CDA, gemeente Losser

Mevr. Aaltje Booijink-Jonkman

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: maart 2018 (6 maanden in dienst)

Dhr. Nico Broekema

Functie: GriffierIn dienst gegaan: maart 2003Uit dienst sinds: januari 2005 (1 jaar, 10 maanden in dienst geweest)

Dhr. Dick Buitenkamp

Functie: RaadslidPolitiek: Lokaal Alternatief
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Dick Buitenkamp (Lokaal Alternatief) 221 voorkeurstemmen.

Mevr. Karin Cornelissen

Functie: GemeentesecretarisIn dienst sinds: juli 2014 (4 jaar, 3 maanden in dienst)
Toelichting: De gemeentesecretaris is algemeen directeur van de ambtelijke organisatie en de eerste adviseur van de burgemeester en het college van burgemeester en wethouders. Daarnaast geeft Karin Cornelissen als gemeentesecretaris leiding aan de ambtenaren en is eindverantwoordelijk voor de bedrijfsvoering van de gemeentelijke organisatie.