Overheid in Overijssel

Gemeente Steenwijkerland (Overijssel)

Pagina 1 van 4 (34 resultaten)

Dhr. Rob Bats

Functie: BurgemeesterPolitiek: VVDIn dienst sinds: september 2016 (2 jaar, 3 maanden in dienst)
Portefeuille: Algemene en bestuurlijke zaken, Bedrijfsvoering, Internationale betrekkingen / Grensoverschrijdende samenwerking, Regionale samenwerking, Brandweer / Politie, Burgerzaken, Communicatie / PR / (city-)marketing / Representatie, Openbare orde en VeiligheidToelichting: Coalitieperiode 2018-2022
Rob Bats heeft in zijn portefeuille: Openbare orde en veiligheid, Interbestuurlijke samenwerking, Informatiebeveiliging, Internationale betrekkingen, Public relations en Bedrijfsvoering.

Bestuursperiode 2016-2018
Rob Bats heeft in zijn portefeuille: Openbare orde en veiligheid, Interbestuurlijke samenwerking, Internationale betrekkingen, Communicatie en promotie.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van september 2016 tot augustus 2017 is Rob Bats waarnemend burgemeester in Steenwijkerland.

Mevr. Tiny Bijl-Oord

Functie: WethouderPolitiek: BuitenGewoon Leefbaar (BGL)
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: november 2018 (28 dagen in dienst)
Toelichting: Bestuursperiode 2018-2022
Wethouder Tiny Bijl-Oord heeft in haar portefeuille: Participatie / IGSD en NoordWestGroep, Bestemmingsplannen kernen, Duurzaamheid, Maatschappelijk vastgoed, Circulaire economie, Dienstverlening & communicatie, Vergunningen, Kernen- en wijken / inwonersparticipatie.

Tiny Bijl-Oord is locoburgemeester.

Dhr. Steven Boersma

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2018 (8 maanden in dienst)

Dhr. Henk Boxum

Functie: RaadslidPolitiek: ChristenUnie
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: mei 2018 (7 maanden in dienst)

Dhr. Steven Bunt

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter PvdA (2018-)
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2018 (8 maanden in dienst)

Dhr. André Bus

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter BuitenGewoon Leefbaar (BGL) (2018-)
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 8 maanden in dienst)

Dhr. Bennie Daan

Functie: RaadslidPolitiek: BuitenGewoon Leefbaar (BGL)
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: maart 2018 (8 maanden in dienst)

Mevr. Judith de Groot

Functie: GemeentesecretarisIn dienst sinds: februari 2018 (10 maanden in dienst)
Portefeuille: P&O, Bedrijfsvoering

Mevr. Miriam Dekkers-Slomp

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter VVD (2018-)
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2018 (8 maanden in dienst)

Mevr. Jantina Drijfhout-Alkema

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter ChristenUnie (2018-)
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: oktober 2017 (1 jaar, 1 maand in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van oktober 2014 tot oktober 2017 is Jantina Drijfhout burgerraadslid.