Overheid in Overijssel

Gemeente Steenwijkerland (Overijssel)

Pagina 1 van 10 (97 resultaten)

Dhr. Oene Akkerman

Functie: RaadslidPolitiek: Buitengewoon Leefbaar
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: mei 2014 (3 jaar, 1 maand in dienst)

Dhr. Rein Annema

Functie: BeleidsmedewerkerIn dienst gegaan: augustus 1979Uit dienst sinds: augustus 1980 (1 jaar, 0 dag in dienst geweest)
Toelichting: Administratief medewerker.

Dhr. Haijo Apotheker

Functie: BurgemeesterPolitiek: D66In dienst gegaan: januari 2001Uit dienst sinds: februari 2010 (9 jaar, 1 maand in dienst geweest)
Aanverwant:1998 - 2002Dhr. Haijo Apotheker, Minister, D66, Ministers / Staatssecretarissen (Het Kabinet)1993 - 1998Dhr. Haijo Apotheker, Burgemeester, D66, gemeente Leeuwarden1988 - 1993Dhr. Haijo Apotheker, Burgemeester, D66, gemeente Veendam

Dhr. Rob Bats

Functie: Waarnemend burgemeesterPolitiek: VVDIn dienst sinds: september 2016 (10 maanden in dienst)
Portefeuille: Algemene en bestuurlijke zaken, Regionale samenwerking, Brandweer / Politie, Burgerzaken, Communicatie / PR / (city-)marketing / Representatie, Openbare orde en VeiligheidToelichting: Bestuursperiode 2016-2018
Rob Bats heeft in zijn portefeuille: Openbare orde en veiligheid, Interbestuurlijke samenwerking,
Internationale betrekkingen, Communicatie en promotie.

Mevr. Anne Beeltje

Functie: WethouderPolitiek: PvdA SteenwijkerlandUit dienst sinds: maart 2002
Toelichting: Eerder was Anne Beeltje wethouder in de voormalige gemeente Steenwijk.

Dhr. Hugo Belder

Functie: RaadslidPolitiek: ChristenUnie Steenwijkerland
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: september 2008Uit dienst sinds: oktober 2012 (4 jaar, 1 maand in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2010 heeft Hugo Belder (VVD) 183 voorkeurstemmen.

Mevr. Tiny Bijl-Oord

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Buitengewoon Leefbaar (2016-)
Coalitie, aantal zetels: 6

Toelichting: Vanaf januari 2016 is Tiny Bijl (waarnemend) BGL-fractievoorzitter.

Dhr. Henk Boxum

Functie: WethouderPolitiek: ChristenUnie
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: april 2006Uit dienst sinds: april 2014 (8 jaar, 21 dagen in dienst geweest)
Portefeuille: Sociale Zaken, Landelijk gebied / Water / NatuurToelichting: Raadsperiode 2010-2014
Wethouder Henk Boxum (ChristenUnie) heeft in zijn portefeuille: Sociale Zaken,WMO prestatievelden 4 t/m 9,Kernen en wijken,Vitaal Platteland,Bestemmingsplan buitengebied, Natuur en landschap, Woningbouw kleine kernen en verantwoordelijk voor de Gezondheidszorg in de gemeente Steenwijkerland.
Werkzaamheden bij de Overheid:
1990 - 1994
Henk Boxum is wethouder ChristenUnie, gemeente Brederwiede.

2001 & 2004
Henk Boxum is Politicus van het jaar; benoemd door de pers

Mevr. Vrouwk Bruining-Lok

Functie: RaadslidPolitiek: Lijsttrekker ChristenUnie Steenwijkerland (2010)
Coalitie, aantal zetels: 2
Uit dienst sinds: februari 2013
Werkzaamheden bij de Overheid:


Gemeenteraadslid Bruining-Lok is fractievoorzitter namens ChristenUnie Steenwijkerland, gemeente Steenwijkerland.

Vrouwk Bruining -Lok was meer dan 12 jaar actief als gemeenteraadslid in Steenwijkerland.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 3 maart 2010 (gemeente Steenwijkerland) heeft ChristenUnie Steenwijkerland 1.536 stemmen. Vrouwk Bruining-Lok heeft 833 voorkeurstemmen.


Dhr. Wim Brus

Functie: WethouderPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: april 2014 (3 jaar, 2 maanden in dienst)
Portefeuille: Financiën, Economische Zaken, Landelijk gebied / Water / NatuurToelichting: Coalitieperiode 2014-2018
Wethouder Wim Brus (CDA) heeft in zijn portefeuille: Financiën, Economie, Grondbedrijf, Bestemmingsplannen buitengebied, Landinrichting, Omgevingsvisie, Centrumontwikkeling, Steenwijk Vestingstad / streekfunctie Steenwijk stad, Eeserwold. Wim Brus is contactwethouder van het Cluster Steenwijker ommelanden, bestaand uit: Steenwijkerwold, Willemsoord, Witte Paarden, Marijenkampen, Basse, Kallenkote, Onna, Tuk, Eesveen en Zuidveen.

Wim Brus is de tweede locoburgemeester bij de gemeente Steenwijkerland.
Aanverwant:2006 - 2014Dhr. Wim Brus, Raadslid, CDA, gemeente Steenwijkerland