Overheid in Overijssel

Gemeente Steenwijkerland (Overijssel)

Pagina 1 van 4 (34 resultaten)

Dhr. Rob Bats

Functie: BurgemeesterPolitiek: VVDIn dienst sinds: september 2016 (2 jaar, 1 maand in dienst)
Portefeuille: Algemene en bestuurlijke zaken, Bedrijfsvoering, Internationale betrekkingen / Grensoverschrijdende samenwerking, Regionale samenwerking, Brandweer / Politie, Burgerzaken, Communicatie / PR / (city-)marketing / Representatie, Openbare orde en VeiligheidToelichting: Coalitieperiode 2018-2022
Rob Bats heeft in zijn portefeuille: Openbare orde en veiligheid, Interbestuurlijke samenwerking, Informatiebeveiliging, Internationale betrekkingen, Public relations en Bedrijfsvoering.

Bestuursperiode 2016-2018
Rob Bats heeft in zijn portefeuille: Openbare orde en veiligheid, Interbestuurlijke samenwerking, Internationale betrekkingen, Communicatie en promotie.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van september 2016 tot augustus 2017 is Rob Bats waarnemend burgemeester in Steenwijkerland.

Mevr. Judith de Groot

Functie: GemeentesecretarisIn dienst sinds: februari 2018 (8 maanden in dienst)
Portefeuille: P&O, Bedrijfsvoering

Mevr. Annet ten Hoff

Functie: GriffierIn dienst sinds: maart 2012 (6 jaar, 7 maanden in dienst)
Toelichting: Raadsgriffier gemeenteraad Steenwijkerland.Werkzaamheden bij de Overheid:
Annet ten Hoff is penningmeester en lid van de commissie communicatie bij de Vereniging van Griffiers.
Aanverwant:2007 - 2012Mevr. Annet ten Hoff, Griffier, gemeente Meppel

Mevr. Emmy Elgersma

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter D66 (2018-)
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: maart 2018 (6 maanden in dienst)

Dhr. Willem Sommer

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: april 2006 (12 jaar, 6 maanden in dienst)

Dhr. Tinus Wolters

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2018 (6 maanden in dienst)

Mevr. Jantina Drijfhout-Alkema

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter ChristenUnie (2018-)
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: oktober 2017 (12 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van oktober 2014 tot oktober 2017 is Jantina Drijfhout burgerraadslid.

Dhr. Marko Ferwerda

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: mei 2018 (5 maanden in dienst)

Mevr. Femedith Kersjes-Holweg

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 6 maanden in dienst)

Dhr. Ronald van Vlijmen

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter GroenLinks (2018-)
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2018 (6 maanden in dienst)