Overheid in Overijssel

Gemeente Steenwijkerland (Overijssel)

Pagina 1 van 4 (34 resultaten)

Dhr. Rob Bats

Functie: BurgemeesterPolitiek: VVDIn dienst sinds: september 2016 (11 maanden in dienst)
Portefeuille: Algemene en bestuurlijke zaken, Internationale betrekkingen / Grensoverschrijdende samenwerking, Regionale samenwerking, Brandweer / Politie, Burgerzaken, Communicatie / PR / (city-)marketing / Representatie, Openbare orde en VeiligheidToelichting: Bestuursperiode 2016-2018
Rob Bats heeft in zijn portefeuille: Openbare orde en veiligheid, Interbestuurlijke samenwerking, Internationale betrekkingen, Communicatie en promotie.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van september 2016 tot augustus 2017 is Rob Bats waarnemend burgemeester in Steenwijkerland.

Mevr. Bertine Kuperus-Hartink

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2010 (7 jaar, 5 maanden in dienst)

Dhr. Wim Stapel

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter VVD
Politiek leider VVD
Lijsttrekker VVD (2010, 2014)
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2010 (7 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Gemeenteraadslid Wim Stapel is fractievoorzitter VVD Steenwijkerland, gemeente Steenwijkerland.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 3 maart 2010 (gemeente Steenwijkerland) heeft VVD Steenwijkerland 2.931 stemmen.


Dhr. Bram Harmsma

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2010 (7 jaar, 5 maanden in dienst)

Dhr. Frits Hoekstra

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2010 (7 jaar, 5 maanden in dienst)

Dhr. Luc Greven

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 4 maanden in dienst)
Aanverwant:2008 - 2014Dhr. Luc Greven, Wethouder, PvdA, gemeente Steenwijkerland

Dhr. Willem Sommer

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: april 2006 (11 jaar, 4 maanden in dienst)

Dhr. Jan Cordes

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: januari 2008 (9 jaar, 7 maanden in dienst)

Mevr. Trijn Jongman-Smit

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter PvdA
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2010 (7 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Gemeenteraadslid Trijn Jongman is fractievoorzitter van de PvdA in de gemeenteraad van Steenwijkerland.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 3 maart 2010 (gemeente Steenwijkerland) heeft PvdA Steenwijkerland 3.564 stemmen.


Dhr. Harrie te Raa

Functie: RaadslidPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: oktober 2016 (10 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van oktober 2016 tot juni 2017 vervangt Harrie te Raa raadslid Anne Lok.