Overheid in Overijssel

Gemeente Zwolle (Overijssel)

Pagina 1 van 17 (163 resultaten)

Mevr. Hanneke Akse

Functie: Communicatieadviseur / perswoordvoerderIn dienst sinds: december 2010 (6 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Afdelingshoofd Communicatie, gemeente Zwolle.Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 2008 tot 2010 is Hanneke Akse afdelingshoofd (plaatsvervangend) Communicatieadvies bij de gemeente Zwolle.

Dhr. Bram Alkema

Functie: RaadslidPolitiek: ChristenUnieIn dienst gegaan: januari 2006Uit dienst sinds: maart 2010 (4 jaar, 2 maanden in dienst geweest)

Dhr. Ed Anker

Functie: WethouderPolitiek: ChristenUnie
Coalitie, aantal zetels: 8
In dienst sinds: mei 2014 (3 jaar, 3 maanden in dienst)
Portefeuille: Ruimtelijke ordening , Landelijk gebied / Water / Natuur, MobiliteitToelichting: Coalitieperiode 2014-2018
Wethouder Ed Anker (ChristenUnie) heeft in zijn portefeuille: Ruimtelijke ordening en water, Binnenstadsschil (Katwolderplein, Roelenweg), Jeugdbeleid en jeugdzorg, Gezondheidsbeleid en de Spoorzone.
Aanverwant:2012 - 2014Dhr. Ed Anker, Wethouder, CDA / ChristenUnie, gemeente Almere2007Dhr. Ed Anker, Raadslid, ChristenUnie Zaanstad, gemeente Zaanstad2007 - 2010Dhr. Ed Anker, Lid van de 2e kamer, ChristenUnie, Tweede Kamer

Dhr. Micha Baksteen

Functie: RaadslidPolitiek: ChristenUnie
Coalitie, aantal zetels: 8
In dienst sinds: juli 2016 (1 jaar, 1 maand in dienst)

Dhr. Dick Beekman

Functie: Projectmanager/-leiderIn dienst gegaan: juni 2012Uit dienst sinds: mei 2014 (1 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: ICTWerkzaamheden bij de Overheid:
Dick Beekman is programmamanager (interim) Digitalisering bij de gemeente Zwolle.

Dhr. Harry Been

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: januari 1986Uit dienst sinds: januari 1989 (3 jaar, 1 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Van 1980 tot 1986 adjunct-gemeentesecretaris in Zwolle.

Dhr. Youcef Ben Ali Ahlaq

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: september 2016 (6 jaar, 7 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf augustus 2014 is Youcef Ben Ali Ahlaq tijdelijk vervangen door Herman Sieben.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Youcef Ben Ali Ahlaq (PvdA) 311 voorkeurstemmen.

Mevr. Rana Berends

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter GroenLinks
Lijsttrekker GroenLinks (2010)
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: maart 2014 (8 jaar, 26 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Rana Berends is fractievoorzitter van GroenLinks in de gemeenteraad van Zwolle. Eerder was gemeenteraadslid Berends vice-fractievoorzitter. Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 stopt Rana Berends als fractievoorzitter en gemeenteraadslid.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 3 maart 2010 (gemeente Zwolle) heeft GroenLinks Zwolle 5.548 stemmen. Rana Berends was lijsttrekker. Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 is Rana Berends lijstduwer.

In 2006 heeft GroenLinks 5 zetels in de gemeenteraad.


Dhr. Cees Berkhout

Functie: WethouderPolitiek: VVD
Coalitie
In dienst gegaan: januari 2010Uit dienst sinds: april 2011 (1 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:Wethouder Economie & Bereikbaarheid, gemeente Zwolle. Aanverwant:2006 - 2010Dhr. Cees Berkhout, Wethouder, VVD Zeist, gemeente Zeist

Dhr. Jeroen Bolt

Functie: BeleidsmedewerkerIn dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 5 maanden in dienst)
Portefeuille: Jongeren / Jeugdzorg